خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / آشپزخانه / پالت رنگ برای دکوراسیون زیبای خانه تان: ۸ پالت از رنگ های پاستیلی مدرن و جذاب

پالت رنگ برای دکوراسیون زیبای خانه تان: ۸ پالت از رنگ های پاستیلی مدرن و جذاب

پالت رنگ برای دکوراسیون : 

 

پالت های رنگی همیشه می توانند راهنمای مفیدی برای دکوراسیون خانه شما باشند. استفاده از رنگ ها می تواند به صورت های مختلفی باشد، از رنگ کاشی و کف گرفته تا اکسسوری ها و مبلمان و موارد دیگر.
در این پست تمرکز ما بر روی پالت های متنوع پاستیلی است. این پالت های جذاب برای دکوراسیون های سنتی، مدرن و هر نوع جنسیتی مناسب اند.

 

پالت رنگ برای دکوراسیون

 

۱- پالت رنگ های ملایم و رویایی

پالت رنگ برای دکوراسیون خانه مدرن
پالت رنگ برای دکوراسیون خانه مدرن

این پالت ها برای خانه های سنتی مناسب اند و آرامش و سکون را القا می کنند. رنگ خنثی سفید، و رنگ های ملایم دیگر برای حمام و اتاق های خواب بسیار مناسب اند. این رنگ ها نیز برای یک اتاق نشیمن خنثی و مینیمال مناسب اند. نه خیلی پرزرق و برق هستند و نه بیش از حد خسته کننده و در عین حال دارای تم های جذاب و مناسب اکثر سلیقه ها اند.
برای اعمال این پالت رنگ برای دکوراسیون داخلی خانه تان می توانید از اکسسوری ها شروع کنید!

 

۲-پالت ارغوانی

دکوراسیون با پالت رنگ ارغوانی
دکوراسیون با پالت رنگ ارغوانی

این پالت زیبا با رنگ های طبیعی یادآور سبزی چمن، گل های رنگارنگ فانتزی، و تناژ زیبایی قهوه ای است. این پالت برای فضاهای زنانه و دخترانه مناسب تر است.

 

۳-رنگ های قوی و سنگین

پالت رنگ خانه مدرن
پالت رنگ خانه مدرن

این رنگ های زیبا برای یک فضای مردانه گزینه مناسبی هستند. رنگ های آن برای فضاهای مدرن بسیار مناسب اند و پیشنهاد ما به شما تاکید بیشتر بر رنگ های سفید، قرمز تیره و رنگ تیره دیگر پالت است.
برای مثال می توانید از این ترکیب ها برای کاشی های حمام و یا اکسسوری و دکوراسیون آشپزخانه و یا در اتاق نشیمن خود استفاده کنید.
این پالت برای کسانی که می خواهند دکوراسیونی مدرن،مینیمال و در عین حال جذاب و پویا داشته باشند، مناسب است.

 

۴-سبزRetro

پالت رنگ سبز قدیمی
پالت رنگ سبز قدیمی

این پالت رنگی برای یکپارچه سازی فضا بسیار مناسب است. این ترکیب آرامش بخش سبز و سفید، با الهام از رنگ های ساحلی است و صلح، آرامش و حس حضور در طبیعت را به ارمغان می آورد. تناژ گرم آن با رنگ خاکستری تعادل ایجاد کرده است.
این پالت مربوط به جنسیت خاصی نیست و نه خیلی زنانه است و نه خیلی مردانه. این بی طرفی رنگ ها می تواند برای دکوراسیون زوج های جوان مناسب باشد.

 

۵-رنگ های کلاسیک آپارتمانی

بهترین پالت رنگ برای آپارتمان ها
بهترین پالت رنگ برای آپارتمان ها

این پالت زیبا به دلایل زیادی باید جزو رنگ های هر خانه ای باشد، به ویژه اگر قصد اجاره دادن خانه ای را دارید. رنگ های بالا که به عنوان رنگ های آپارتمانی نیز شناخته می شوند، علاوه بر مدرن بودن مناسب هر سلیقه و اکثر دکورها هستند و علاوه بر این رنگ های ملایم آن آرامش و سکون را به فضا هدیه می دهند.
اگر شما شخصی هستید که خانه ای با این پالت رنگی را اجاره کرده اید، می توانید رنگ های سبزآبی ملایم و خاکستری را در دکوراسیون داخلی خود به کار ببرید.

 

۶-پالت بهاره

پالت رنگی دکوراسیون زنانه و مدرن
پالت رنگی دکوراسیون زنانه و مدرن

زیبایی این پالت زیبا در این است که با وجود داشتن رنگ های زنانه، بیش از حد گرم نیست. رنگ صورتی مایل به بنفش آن بسیار مدرن است.
رنگ های ملایم و خنثی آن به زیبایی برای هر دکوری کامل و کافی است و اگر می خواهید از این رنگ ها استفاده کنید بهتر است اکسسوری های تان به رنگ های صورتی و سبز-خاکستری ملایم آن باشد. رنگ های این پالت در عین زنانه بودن بسیار مدرن اند.
اگر می خواهید سرویس بهداشتی تان را با این پالت رنگی بسازید، می توانید کاشی ها به رنگ تیره انتخاب کنید. این انتخاب هم نزدیک به رنگ سال است و هم مدرن بودن را حفظ می کند.

پالت رنگ برای دکوراسیون

۷-تیره و طوفانی!

پالت رنگ دکوراسیون شیک
پالت رنگ دکوراسیون شیک

این پالت رنگ برای دکوراسیون فضاهایی که دارای نور کافی اند مناسب است. اگر استایلی شیک و مجلل می خواهید رنگ های تیره این پالت را بیشتر به کار ببرید. همچنین می توانید با دو رنگ تیره تر به عنوان رنگ های پایه شروع کنید و به همین ترتیب با رنگ های روشن تر به اکسسوری ها و پرده ها و یا مبلمان برسید.
اگر این رنگ را برای سرویس بهداشتی انتخاب می کنید، رنگ های تیره را برای حوله ها و اکسسوری ها بگذارید.

 

۸-پر طراوت و شاد

پالت رنگی رنگ های شاد
پالت رنگی رنگ های شاد

این پالت رنگ برای دکوراسیون فضاهای کوچک و محدود مناسب است و رنگ سبز موجود در آن آرامش بخش است.
نارنجی موجود در پالت در مقابل رنگ سبز کنتراست. این تضاد زیبایی  خاصی را پدید آورده است. رنگ گرم نارنجی در کنار دیگر رنگ ها بسیار خاص شده است.
انعطاف پذیری بالای این رنگ ها، آن ها را برای هر فضایی مناسب می کند. با تغییر نسبت ها می توان حس ظرافت و یا سنگین و رسمی بودن آن را تغییر داد.

 

 

منبع : thespruce

 

۳ دکوراسیون هوشمندانه خانه های مدرن با استفاده از رنگ قرمز

دکوراسیون حرفه ای با رنگ سفید برای فضای داخلی خانه

۱۵ دکوراسیون داخلی رنگی متفاوت در خانه های مدرن

۱۰ مدل قفسه کتاب متفاوت که تا به حال ندیده اید

همچنین ببینید

وسایل تزیینی خانه

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی : یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *