خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / اکسسوری / با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی :

یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده از فلزات به خصوص فلز مس بوده است.
در سال ۲۰۱۷، فلز نقش مهم و پررنگی را ایفا کرده است. اسن عنصر براق و زیبا می تواند برای هر پالت رنگی  طراحی داخلی خانه مناسب باشد و آن را تکمیل کند. به طور خلاصه، یک عنصر فلزی کوچک  تواند به تنهایی نما و طراحی داخلی فضای مورد نظرتان را زیباتر از آن چه که است کند.

شاید اول از همه به نظر شما فلزات نقره و طلا پر کاربرد تر باشد، اما طراحان داخلی توجه ویژه خود را به سمت فلز مس معطوف کردند. این ترند رو به جلو برای سال بعد نیز مورد استفاده قرار می گیرد، پس در مورد استفاده وسایل تزیینی خانه مسی در دکوراسیون داخل خانه تان تردید نکنید.
مس مانند طلا گرما . صمیمیت لازم را به تم محیط مورد نظر می دهد و از لحاظ جذابیت با طلا برابر است. این فلز به نسبت کژوال تر است و تم بسیار لوکس طلا را ندارد.
در ادامه برای شما ایده های متفاوتی آورده اسم که با الهام گرفتن از آن ها می توانید وسایل تزیینی خانه مسی مناسب خانه تان را پیدا کنید.

 

اکسسوری های تزئینی مسی

 

آیینه مسی

برای پیروی از مد طراحی داخلی سال، از فرم رایج مربعی و یا مستطیلی آیینه ها فاصله بگیرید. فرم دایره ای و یا بیضی شکل را امتحان کنید و قاب مسی را فراموش نکنید. این آیینه شیک می تواند در سرویس بهداشتی، ورودی خانه و یا اتاق های شما به زیبایی خود نمایی کند.

سبد مسی همه کاره !

در مورد کاربرد متنوع این سبد ها در دکوراسیون خانه های کم جا هیچ بحثی نیست! می توانید مدل مسی این سبد ها را خریداری کنید و در هر فضایی از خانه که لازم دارید از آن استفاده کنید.

جزییات براق و طرح های روی کوسن ها

 

لازم نیست برای ایجاد تم مسی و فلزی حتما یک اکسسوری فلزی داشته باشید، می توانید مانند تصویر بالا از یک پارچه براق و یا نیمه براق مسی رنگ برای کوسن های اتاق پذیرایی تان استفاده کنید. تغییر روکش کوسن ها، یکی از چند روش تغییرو بازسازی مبلمان اتاق پذیرایی محسوب می شود.

گلدان مدرن مسی

یک گلدان مدرن می تواند کار شما را در دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از گیاهان آسان تر کند، پس چرا این گلدان مسی رنگ نباشد!
تم سبز گیاهان و رنگ گرم مسی به خوبی با هم هم خوانی دارند.

 

وسایل نورپردازی مسی

این رنگ می تواند نیمی از راه را برای داشتن یک نورپردازی مدرن در اتاق نشیمن خانه تان فراهم کند. اکسسوری های نورپردازی پایه دار را هم امتحان کنید.

میز کنار مسی

یک میز کناری در فضاهای مختلفی از اتاق نشیمن گرفته تا کنار تخت خواب در اتاق خواب تان به کار می رود. تم مسی این وسیله می تواند نقطه عطف بصری برای بیننده در نگاه اول باشد.

وسایل تزیینی خانه

منبع : thespruce

 

همچنین ببینید

پنل خورشیدی

۱۰ ساختمان برتر دنیا از لحاظ پایداری و مجهز بودن به پنل خورشیدی

معماری هایی با به کار بردن پنل های خورشیدی که زیبایی و کاربردی بودن را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *