خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / سرویس بهداشتی / حمام / سرویس بهداشتی مدرن و دیواری : ۲۰ مدل دکوراسیون داخلی با سرویس بهداشتی های دیواری

سرویس بهداشتی مدرن و دیواری : ۲۰ مدل دکوراسیون داخلی با سرویس بهداشتی های دیواری

سرویس بهداشتی مدرن در طراحی داخلی

سرویس بهداشتی مدرن دیواری به حمام شما جذابیت و استایلی مدرن می دهد!
یکی از ترند های محبوب که در طراحی داخلی حمام در حال همه گیر شدن است استفاده از سرویس فرنگی های دیواریست.

مطمئنا تا الان حمام های مدرن زیادی دیده اید که بسیار زیبا و منظم به نظر می رسند. داشتن یکی از این حمام ها مخصوصا اگر به دنبال ظاهری مینیمال ومدرن باشید پیشنهادی کاملا وسوسه انگیز است.
این سرویس های دیواری برای فضاهای کوچک بسیار مناسب اند، چون فضای زیادی را اشغال نمی کنند.

اما قبل از هر اقدامی برای خرید این مدل سرویس های دیواری اطمینان حاصل کنید که همه مدل های موجود در بازار را بررسی و حمام خود را با آن ها تجسم کنید. در انتخاب این قبیل وسایل فقط به تاثیر ظاهری آنها نمی توان اتکا کرد و عملکرد و قابلیت آن ها هم اهمیت دارد.

در ادامه مزایاو معایب استفاده از سرویس فرنگی های دیواری را بینید . بعد از خواندن مطلب زیر به راحتی می توانید تصمیم بگیرد که مایل به استفاده از این گزینه در حمام های خود هستید یا نه.

 

معایب:

۱ هزینه:

یک ایراد اصلی که به این نوع سرویس بهداشتی ها می توان گرفت هزینه زیاد آن نسبت به سرویس بهداشتی های معمولی است. غیر از هزینه ی مازادی که برای خرید آن پرداخت می کنید برای نصب هم باید بیشتر از معمول هزینه کنید چون نصب این نوع مدل نیاز به تخصص بیشتری است که هر نصابی از پس آن بر نمی آید.

۲ تعمیرات :

اگر این احتمال را باید در نظر بگیریم که این مدل سرویس بهداشتی در طول زمان به علت فشاری که به آن وارد می شود ممکن است خراب شود و یا نیاز به تعمیر پیدا کند، باید هزینه احتمالی که مجبور می شوید برای تعمیر آن پرداخت کنید را نیز در نظر بگیرد.

۳ نشست:

این مدل از سرویس های بهداشتی در مقایسه با سایر مدل های غیر دیواری امکان دارد که نشست کند، مسئله ای که در خرید آن باید در نظر بگیرید.

 

 

مزایا:

۱ زیبا به نظر می رسند!

به دلیل طراحی تمیز و یک دست آن حمام یا دستشویی شما ظاهری جذاب،مرتب و شیک پیدا می کند که می تواند مکمل طراحی مدرنی باشد که در سایر خانه به کار برده اید.

۲ تمیز کزدن:

به غیر از طرح خوش ترکیب و منظم، بسیار تمیز و منظم به نظر می رسد.خروجی و ورودی آب و دیگر قطعات مرتبط با هر سرویس بهداشتی را دور از دید نگه می دارد. پس اگر فکر می کنید که سرویس بهداشتی های عادی منظره زشتی برای بیننده ایجاد میکنند،این مشکل را با سرویس های دیواری نخواهید داشت. در نهایت مسلما تمیز کردن این نوع سرویس نسبت به مدل های قبلی که در کف نصب شدند راحت تر است.

۳ کم جا هستند

از آن جایی که این مدل به دیوار نصب می شود نیاز به حداقل فضا دارد و به این ترتیب فضای کف را مثل اکثر مدل های قدیمی تر اشغال نمی کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که آن را در نزدیکی لوله کشی آب و یا هر کجا که دوست دارید قرار دهید.

 

در ادامه چند نمونه از حمام های مدرن که سرویس بهداشتی دیواری در آن ها به کار رفته را می بینید.

۱

سرویس بهداشتی مدرن و دیواری
سرویس بهداشتی مدرن و دیواری

این سرویس بهداشتی دوست داشتنی از برند Villeroy & Boch است . این حمام مدرن به همراه سینک دیواری بسیار جالب و خاص شده است و کاملا پایبند سبک مینیمالی است که طراح در نظر داشته است .

 

۲

سرویس بهداشتی مدرن و دیواری و حمام شیشه ای
سرویس بهداشتی مدرن و دیواری و حمام شیشه ای

 دنبال  طرحی مینیمال و شسته رفته و منظم هستید؟ ایده اصلی این حمام توسط کارشناس ارشد مطرح شده است. ترکیب کاشی های خاکستری و سفید برای کف و دیوار ها نمای زیبایی به حمام داده است.

 

۳

سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای کوچک
سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای کوچک

اگر دنبال سبکی تمیز و مدرن هستید طرح بالا کاملا شما را قانع می کند که برای فضای کوچک حمام و یا سرویس بهداشتی تان از این مدل سرویس دیواری استفاده کنید.

 

۴

سرویس بهداشتی مدرن با رنگ ها تند و شاد
سرویس بهداشتی مدرن با رنگ ها تند و شاد

این اتاقک بسیار مدرن با دیوارهای پرتغالی رنگ در یک ساختمان اداری قرار دارد . نکته قابل توجه دیگرچوب هایی است که برای بعضی از بخش های دیوار استفاده شده .

 

۵

سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای محدود
سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای محدود

یکی از مزیت های این مدل سرویس بهداشتی که قبلا هم اشاره کرده بودیم امکان قرار دادن و نصب آن در هر جایی از اتاقک حمام و یا سرویس بهداشتی خانه تان است . مانند عکس بالا.

 

۶

سرویس بهداشتی مدرن، رنگ بندی و فضا سازی
سرویس بهداشتی مدرن، رنگ بندی و فضا سازی

وقی همه چیز از سینک گرفته تا سرویس بهداشتی بالا نصب شود ،هم در فضای زیادی صرفه جویی می شود و هم کارتان در تمیز کردن !

 

۷

سرویس بهداشتی مدرن و رنگ بندی
سرویس بهداشتی مدرن و رنگ بندی

این حمام با دیواره های قهوه ای روشن نه تنها به خاطر آیینه بزرگی که در آن به کار رفته بلکه به خاطر سرویس بهداشتی فرنگی دیواری نیز بسیار  بزرگتر و دلبازتر به نظر می رسد.

 

۸

سرویس بهداشتی مدرن و لوکس
سرویس بهداشتی مدرن و لوکس

این حمام نماینده تمام و کمال یک طراحی کلاسیک و لوکس با تم سیاه و سفید است. کاشی های به کار رفته در بالای سرویس دیواری انتخابی عالی و هوشمندانه برای هر چه خاص تر شدن استایل حمام است.

 

۹

سرویس بهداشتی مدرن با طرح های شلوغ
سرویس بهداشتی مدرن با طرح های شلوغ

 چه کسی گفته که نمی توان از الگوهای خیره کننده و پررنگ در حمام استفاده کرد؟

فقط به این طرح دیدنی با تم گورخری نگاه کنید و لذت ببرید!

 

۱۰

سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای باریک و محدود
سرویس بهداشتی مدرن برای فضاهای باریک و محدود

همانطور که می بینید فضای این حمام طولانی و به نسبت باریک است . اما این ایراد مانع کار طراح آن نشده و طراح با رعایت نکات ظریف توانسته نهایت بهره را از فضای موجود ببرد.

 

۱۱

سرویس بهداشتی برای فضاهای محدود
سرویس بهداشتی برای فضاهای محدود

در این عکس یک اتاقک سه در چهار را مشاهده می کنید. به کابینت های دیواری سفید رنگ به کار رفته در آن و کفپوش طرح چوب و همچنین سرویس دیواری آن توجه کنید.

 

۱۲

سرویس بهداشتی و استفاده از فضا های بلااستفاده
سرویس بهداشتی و استفاده از فضا های بلااستفاده

 نمونه دیگر استفاده مناسب طراح از فضا با کمک سرویس دیواری در این طرح قابل تحسین است استفاده از بلوک های مات شیشه ای به جای پنجره سراسری نیز علاوه بر نوردهی مناسب و حفظ حریم خصوصی، فضا را از حالت ساده خارج کرده است.

۱۳

سرویس بهداشتی و فضاسازی
سرویس بهداشتی و فضاسازی

 اگر جای بسیار محدودی دارید این مدل را از دست ندهید. استفاده از دیوارهای نیمه مات شیشه ای برای اتاقک دوش گزینه هوشمندانه ای است.

 

۱۴

سرویس بهداشتی با طرح سنتی و رنگ بندی خاص
سرویس بهداشتی با طرح سنتی و رنگ بندی خاص

این حمام معاصر علاوه بر حفظ استایل کلاسیک در طراحی به علت استفاده از کاشی های سفید رنگ سنتی، به خوبی توانسته با استفاده از رنگ سبز در دیوارها به آن روح و استایلی تازه بدهد. به استفاده هوشمندانه از سرویس دیواری مابین وان حمام و رو شویی توجه کنید.

۱۵

سرویس بهداشتی با حمام شیشه ای
سرویس بهداشتی با حمام شیشه ای

در این طراحی یکی از دیوارهای اتاقک حمام از جنس شیشه است که به نورپردازی بهتر فضا کمک زیادی کرده است.

 

۱۶

سرویس بهداشتی با المان های منحنی
سرویس بهداشتی با المان های منحنی

در این فضا طراح بر روی ارائه حمامی مدرن کار کرده است که انحنای ظریف در المان های به کار رفته در آن حتی در اتاقک حمام جلب توجه می کند.

 

۱۷

سرویس بهداشتی و حمام با دیوار شیشه ای
سرویس بهداشتی و حمام با دیوار شیشه ای

 ایده استفاده از سرویس و سینک دیواری در این اتاقک سه در چهار قابل تحسین است. به دیوار شیشه ای جدا کننده توجه کنید که علاوه بر پارتیشن بندی مناسب از هر چه کوچک تر شدن فضا جلوگیری می کند.

 

۱۸

سرویس بهداشتی و حمام با دیوار های سرامیکی
سرویس بهداشتی و حمام با دیوار های سرامیکی

 یکی دیگر از طراحی های خاص برای حمام های بلند و باریک، کاشی های قهوه ای روشن به کار رفته بر روی دیوارها نشان می دهد که می توان از هر رنگی و نه الزاما رنگ سفید برای فضاهای کوچک استفاده کرد.

۱۹

سرویس بهداشتی و حمام مدرن و مینیمال
سرویس بهداشتی و حمام مدرن و مینیمال

کابینت های تخت و صاف و سرویس دیواری و دیوار های بژ، طراحی دوست داشتنی که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت!

 

۲۰

سرویس بهداشتی و حمام با تم سنتی
سرویس بهداشتی و حمام با تم سنتی

 استفاده از سیمان خام برای سقف این حمام به آن استایلی منحصر به فرد، سنتی و خاص داده است. نکته چشمگیر دیگر نورگیر آن است که به خوبی نور طبیعی را به داخل فضا انتقال می دهد.

 

جمع بندی سرویس بهداشتی مدرن

استفاده از سرویس بهداشتی های دیواری گزینه ای بسیار مناسب و وسوسه انگیز برای طراحی حمام و دستشویی به سبک مدرن و مناسب فضاهای محدود است. قبل از هر تصمیم گیری برای خرید نکات را برای خود مرور کنید و در نهایت مدلی که حس مدرنیته شمارا ارضا می کند انتخاب کنید.

 

 

منبع :   housebeautiful

 

 

ترندهای برتر سال ۲۰۱۷  در طراحی داخلی

ترندهای برتر سال ۲۰۱۷ برای دکوراسیون حیاط خلوت

 

 

همچنین ببینید

دکوراسیون حمام شیک و لوکس

راهکارهایی برای داشتن دکوراسیون حمام شیک و لوکس که شاید ندانید !

راهکارهایی ساده و خاص برای داشتن دکوراسیونی لوکس برای حمام خانه تان دکوراسیون حمام شیک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *