خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / اتاق نشیمن/اتاق پذیرایی / دیوار کاذب :۳۰ مدل دیوار بافت دار و دیوار کاذب بسیار متفاوت برای اتاق نشیمن

دیوار کاذب :۳۰ مدل دیوار بافت دار و دیوار کاذب بسیار متفاوت برای اتاق نشیمن

دیوار کاذب

اگر به فکر تغییر دکوراسیون اتاق نشیمن هستید قبل از هر اقدامی با ما همراه باشید تا جدیدترین مدل های دکوراسیون داخلی در زمینه بافت دهی و استفاده از دیوار کاذب در اتاق نشیمن را در اختیار شما قرار دهیم.
متداول ترین موادی که در تزئین دیوارها به کار می رود، کاشی و پارچه هایی است که بیننده را به لمس کردنشان ترغیب می کند.
روش های دیگری هم برای به کار بردن بافت در دیوارهای اتاق نشیمن وجود دارد. دیوارهای سه بعدی مدرن به نشیمن شما بعدی هنری می دهد.
بافت های دیوار معمولا از تکرار الگوها و طرح های ظریف پدید می آیند. با کمی حوصله و بررسی می توانید بافت مناسب دیوارهای اتاق نشیمن تان را پیدا کنید.

 

دیوار سنگی اتاق نشیمن
دیوار سنگی اتاق نشیمن

این دیوار کلاسیک سنگی تضاد جالبی با مبل های مدرن اتاق نشیمن دارد و از جلب توجه بیش از حد به قفسه بندی دیواری دور تلویزیون نیز کم می کند.

 

دیوار از جنس کاشی
دیوار از جنس کاشی

به این بافت متشکل از کاشی های نامنظم توجه کنید، بعضی از کاشی ها عریض اند، بعضی پهن تر و برخی نیز نازک تر هستند.
نتیجه این چینش خلاقانه زمینه ای گرم و با ثبات است که هندسه و استایل مبل های مدرن به کار رفته در دکوراسیون را نیز به خوبی بازتاب می دهد. شاید این مدل بافت برای دیوار به نظر فقط برای این نوع دکور خوب به نظر برسد، ولی مزیتی که دارد این است که به خوبی می تواند با هر نوع دکور دیگری منطبق شود.

دیوار کاذب

دیوار با کاشی های مرمری
دیوار با کاشی های مرمری

کاشی های مرمری سفید رنگ استایل این اتاق را تک رنگ، لوکس، باز و با ابهت نشان می دهد.

 

دیوار مرمری یک تکه
دیوار مرمری یک تکه

استفاده از یک بافت صاف و یکپارچه و پس زمینه سیاه رنگ برای باقی فضای اتاق نشیمن و استفاده از تصویری زیبا به عنوان مرکزیت دکوراسیون. رگه های بسیار زیبای موجود در مرمر یک تکه باعث ایجاد انرژی و پویایی و حرکت شده است.

 

دیوار کاذب مدرن
دیوار کاذب مدرن

ترکیب بسیار هوشمندانه کاشی های متنوع با رنگ های مختلف را می توان در این دکوراسیون به خوبی دید.
مهمترین نقطه قوت این دیوار راهنمایی چشم بیننده به بافت ای ظریف و الگوهای زیبای به کار رفته در فضا است.

 

دیوار کاذب با بافت درشت
دیوار کاذب با بافت درشت

این اتاق نشیمن مدرن و امروزی به خوبی نشان می دهد که چگونه بافت های درشت و بزرگ تر را می توان با درایت در فضای کوچک به کار برد.  نمونه ای جسورانه از رنگ های ساده که با نورپردازی غیر مستقیم به خوبی نمایش داده می شوند.

 

دیوار کاذب با مکعب های چوبی
دیوار کاذب با مکعب های چوبی

بلوک هایی از جنس چوب. این چشم انداز زیرکانه فضای نسبتا خوبی برای استفاده را نیز فراهم می کند. یک میز متناسب نیز این دکوراسیون زیبا را تکمیل کرده است.

دیوار کاذب

دیوار کاذب خاص
دیوار کاذب خاص

بافت بسیار مهیج از تکه های چوبی که گویی توسط توپ سنگین بزرگی شکسته شده است! این تکه ها اندکی جابه جا شده اند تا به خوبی حس شکسته شدن را القا کنند. این بافت هم بخشی از دیوار است و هم به نوعی اثر هنری محسوب می شود.

 

دیوار هندسی مدرن
دیوار هندسی مدرن

هندسه و اشکال هندسی همواره در فضاهای مدرن و زندگی مدرن به کار می رود. پرده های سیاه و سفید که پشت پانل سقف قرار می گیرند، باعث می شود که اتاق از هر حالتی بزرگتر نشان داده شود.

 

دیوار سنگی
دیوار سنگی

این کاشی های زیبا و دارای بافت ابر و بادی، به راحتی با قفسه های سفید و خاکستری تضاد لازم را ایجاد می کنند و ترتیب و چینش ساده آنها از فضای موجود تا ادامه دکوراسیون را بسیار چشم نواز می کند.

 

دیوار با صفحات فلزی
دیوار با صفحات فلزی

صفحات فلزی براق و جلا داده شده با وجود پالت رنگی تیره ای که در این اتاق نشیمن به کار رفته است، محیط را روشن تر کرده است. این قطعات فولادی به آسانی حس براقی پارچه های ابریشمی را به بیننده القا می کند.

 

دیوار کادب با معکب های کوچک
دیوار کادب با معکب های کوچک

جزئیات بسیار زیبا و پر زرق و برق و در قسمت هایی براق، این دیوار را بسیار متمایز کرده است. رنگ های زغالی، قهوه ای و خاکستری به کار رفته در این بافت نیز انتخاب هوشمندانه ای است و به بافت در نقاط مختلف عمق بیشتری داده است. مات بودن این فطعات آن ها را مانند گلوله های پشمی نرم نشان می دهد.

 

دیوار سه بعدی
دیوار سه بعدی

در سبک هنری این استایل هدف طراح از القای مینیمالیسم و مدرن بودن به خوبی دیده می شود. کاشی های سه بعدی مختلف و خاص این بافت بسیار مناسب برای این محیط و فضای آرامش بخش است.

 

دیوار سه بعدی با نورپردازی
دیوار سه بعدی با نورپردازی

یکی دیگر از دیوار های زیبا و محسور کننده را می توان در این دکوراسیون مشاهده کرد. نورپردازی منحصر به فرد آن حس صمیمیت و گرما را القا می کند و علاوه بر آن بر روی این استایل زیبا تاکید می کند.

 

دیوار چوبی و سنگی
دیوار چوبی و سنگی

زیبا و طبیعی! این اتاق نشمین دلباز چشم را به سمت تخته های چوبی بلند و روکش های ساخته شده از تکه های مستطیلی سنگی می کشاند. آشپزخانه و اتاق نشیمن، علاوه بر تناسب و یکپارچگی لازم، به خوبی از هم جدا شده اند.

 

دیوار با کاشی های طرح دار
دیوار با کاشی های طرح دار

بافت این پوشش سنگی حس ماسه های روان را در خود جای داده است.این بافت برای نصب تلویزیون و قفسه و شلف های دیواری انتخاب بسیار خوبی است و رنگ سفید به کار رفته در قفسه ها تیرگی بیش از حد محیط را از بین برده است.

 

دیوار بتنی
دیوار بتنی

صفحات چوبی و بافت بتنی دست نخورده در این استایل بسیار متناسب با هم به نظر می رسند. دایره عظیم برنجی و فولادی نصب شده در دیوار ظرافت هنر و حس صنعتی بودن را به خوبی به فضا القا می کند.

 

دیوار با پانل سه بعدی
دیوار با پانل سه بعدی

این صفحات شش ضلعی و سه بعدی بسیار لوکس و  زیبا هستند. تناژ قوی رنگ چوب گرما و تضاد لازم در محیط را ایجاد کرده و آن را از حالت یکنواختی خارج می کند. هر صفحه به تنهایی خیره کننده و جذاب است.

 

دیوار با چوب
دیوار با چوب

این دیوار باستفاده از توازن عمودی و تنوع رنگی به کار رفته در قطعات آن، حسی غیر شهری و سنتی تر را ارائه می دهد و با طراحی خاص خود نیاز به هر گونه دیوارکوب و یا قاب عکس را از بین می برد. نورپردازی بسیار متناسب این فضا و رنگ های خنثی و منحصر به فرد به کار رفته در محیط احساس مرموز بودن و در عین حال آرامش و راحتی را القا می کند.

 

دیوار با صفحات چوبی
دیوار با صفحات چوبی

این فضای زیبای اتاق نشیمن بر خلاف معمول و عرف،صفحات چوبی را به صورت هم افقی و هم عمودی به کار برده است. هدف از این طراحی هدایت ظریفانه چشم به سمت آثار هنری به کار رفته بر روی دیوار است.صفحات عمودی به خوبی به فضاسازی و جداسازی محیط از اطراف کمک کرده است.

دیوار کاذب

دیوار طرح دار
دیوار طرح دار

پررنگ، ضخیم و پر انرژی. بافت زیبا و متفاوتی که غیر ممکن است توجه بیننده را جلب نکند.

 

دیوار کاذب لوکس
دیوار کاذب لوکس

فضای سفید رنگ و پرده های سیاه با نورپردازی درخشان،این المان ها مختصر حس مینیمالی را در خود دارند. دیوار کاذب این فضا در اصل نمای بیرونی یک راه پله را پوشانده است. نورپردازی یکپارچه باعث می شود این فضا بسیار شگفت انگیز و درخشان به نظر برسد.

 

دیوار آجری
دیوار آجری تیره رنگ

بتن صاف و یکدست و آجرهای ضخیم سیاه و سفید رنگ باعث ایجاد یک جلوه بصری بسیار تاثیرگذار و پر احساس شده است.

 

دیوار آجری
دیوار آجری

واحدهای متمایز سبز و سفید رنگ قفسه ها، استایل مدرن و جدیدی به این دیوار آجری صنعتی داده است. به چیدمان کتاب ها توجه کنید که با پنهان کردن بخش نوشته دار جلدهایشان، به هر چه ساده تر بودن فضا کمک کرده است.

 

دیوار و دکوراسیون داخلی
دیوار و دکوراسیون داخلی

این اتاق نشمین غیر معمول مطمئنا از روح و تفکری خلاقانه نشآت گرفته است. سقف براق آن باعث روشن تر شدن فضا می شود.
بافت های دیوار و رنگ بندی دکوراسیون، فضا را مانند یک کارت پستال جذاب و دیدنی کرده است.

 

تزئین دیوار با مواد بازیافتی
تزئین دیوار با مواد بازیافتی

دیواری بسیار خلاقانه! ترکیب چوب های بازیافتی در طراحی محیط . تم فضای اطراف به خوبی حس و حالت انحنای سقف طاق دار را حفظ می کند.

 

دیوارهای سه بعدی
دیوارهای سه بعدی

طرح های مخصوص و بصری روان و ترکیب رنگ های سرد، دو سبک منحصر به فرد برای یک استایل گلچین شده و خاص.

 

دیوار خاص
دیوار خاص

یک طرح دیگر از طراحی بافت دیوار با رنگ های سرد، این بار از تم و بافت های سنگ مانند استفاده شده است. به کاشی های کوچک شش ضلعی نیز توجه کنید.

 

دیوار مدرن
دیوار مدرن

چهار بافت الهام بخش و زیبا در یک طراحی

 

دیوار زیبا با رنگ ها روشن
دیوار زیبا با رنگ ها روشن

تخته های صاف و یک دست کرم رنگ، طرح های راه راه متنوع و سنگ های مرمر ظریف یک ترکیب روح نواز و ملکوتی را ایجاد کرده است. هر کدام از این گزینه های به تنهایی برای استایل دهی به یک اتاق نشیمن مدرن نیز گزینه های حرفه ای محسوب می شوند.

 

منبع : home-designing

 

 

۲۰ مدل دکوراسیون داخلی با سرویس بهداشتی های دیواری

دیوار سبز و کاربردهای آن در طراحی داخلی

سه آپارتمان مدرن با طراحی داخلی فوق العاده با رنگ قرمز

همچنین ببینید

وسایل تزیینی خانه

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی : یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *