خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / اتاق نشیمن/اتاق پذیرایی / دکوراسیون مدرن رنگی : ۱۰ اتاق مدرن رنگی با رنگ های متنوع و زنده

دکوراسیون مدرن رنگی : ۱۰ اتاق مدرن رنگی با رنگ های متنوع و زنده

دکوراسیون مدرن رنگی

یک اتاق زیبا با رنگ های تند و شاد خود با تاثیر مثبتی که بر روحیه می گذارد می تواند فضایی شاد و روح بخش برای پایان یک روز کاری خسته کننده باشد. رنگ ها به زندگی روح و معنا می بخشند و استایلی خاص را ایجاد می کنند. در ادامه  می توانید ۱۰ اتاق مدرن با طراحی داخلی خاص که از رنگ های شاد در آن ها استفاده شده است را ببینید، با الهام از آن ها می توانید در دکوراسیون اتاق های خانه تان تغیرات رنگارنگی ایجاد کنید.

 

 

۱

دکوراسیون مدرن رنگی با رنگ های پاستیلی
دکوراسیون مدرن رنگی با رنگ های پاستیلی

این آپارتمان در چلسی قرار دارد.
دیوارها به رنگ “صورتی بالرینی” است و کفپوش  آن به رنگ چوب تیره است. هر دو مورد ذکر شده فضای بسیار مناسبی برای به کارگیری اکسسوری و آثار هنری مدرن در دکوراسیون آن را فراهم می کند. رنگ های پاستیلی به کار رفته زیبایی اتاق را چند برابر کرده است

 

 

۲

استفاده از رنگ ای تند در کنار رنگ های خنثی
استفاده از رنگ ای تند در کنار رنگ های خنثی

این اتاق نشیمن با یک فرش سبز تند، کاناپه و صندلی هایی به رنگ مرکبات و مبلمانی به رنگ قرمزآجری به زیبایی شکل گرفته است. همه این رنگ ها در کنار رنگ خاکستری آجرهای دیوار اطراف شومینه بسیار خودنمایی می کنند.

 

۳

دکوراسیون سبز رنگ برای ورودی اتاق غذاخوری
دکوراسیون سبز رنگ برای ورودی اتاق غذاخوری

این آپارتمان بازسازی شده با کفپوش های سبز رنگ بسیار شاد که تضاد زیادی با کفپوش های چوبی اتاق نهار خوری دارد، به زیبایی رنگ و نشاط را با خود به همراه آورده است. رنگ سبز به کار رفته به زیبایی رنگ سفید صندلی ها را به نمایش می گذارد.

 

۴

ترکیب رنگ های مختلف در معماری داخلی خانه
ترکیب رنگ های مختلف در معماری داخلی خانه

این اتاق دارای دیوارهایی به رنگ صورتی آبنباتی است، مبلمان سبز دوتایی و کوسن های زیبا و رنگارنگ موجود در اتاق به خوبی در ایجاد تنوع رنگی در این دکوراسیون مدرن رنگی، نقش خود را ایفا می کنند. به نقاشی مدرن و رنگی روی دیوار توجه کنید که چگونه در بستر رنگ پس زمینه، خود نمایی می کند.

 

۵

دکوراسیون رنگی با رنگ های تند و زیبا
دکوراسیون رنگی با رنگ های تند و زیبا

چیزی که بیشتر از همه در این دکوراسیون رنگی و مدرن به طراح کمک کرده است، رنگ تیره و مات دیوار ها است که به هر چه بیشتر دیده شدن اکسسوری بسیار زیبای رنگی رنگی فضا کمک کرده است. جسارت طراح در به کار بردن اکثر رنگ های تند در طراحی تحسین بر انگیز است.

 

۶

رنگ های گرم و سرد در رنگ بندی اتاق ها
رنگ های گرم و سرد در رنگ بندی اتاق ها

رنگ بندی این فضا با توجه به حجم وسیع رنگ های خنثی در دیوارهای جانبی و شومینه به خوبی انجام شده است. رنگ آبی مبلمان راحتی و هماهنگی کوسن ها با فرش طرح گلیم، به خوبی بالانس لازم بین رنگ های سرد و گرم را فراهم کرده است.

دکوراسیون مدرن رنگی

۷

استفاده از رنگ های تند و متضاد در طراحی داخلی خانه
استفاده از رنگ های تند و متضاد در طراحی داخلی خانه

اصلی که دراین دکوراسیون مدرن رنگی نیز رعایت شدهاست، استفاده از رنگ های خنثی برای بستر و پس زمینه دکوراسیون داخلی است که در این اتاق صمیمی به خوبی با دیوار های سفید رنگ و کف پوش ملایم و شومینه تیره رنگ رعایت شد است. همانطور که می بینید از اکثر رنگ های پایه در این دکوراسیون استفاده شده است ، بدون آنکه حس بدی ایجاد کند. به رنگ آمیزی دسته و پایه صندلی برای هماهنگی بیشتر با فضای اطراف توجه کنید.

 

۸

استفاده از پالت رنگی سبز بهاری در رنگ بندی خانه
استفاده از پالت رنگی سبز بهاری در رنگ بندی خانه

این خانه مدرن به زیبایی با کار بردن پالت رنگی سبز بهاری و رنگ زیبای وسایل چوبی توانسته رنگ و روحی تازه به
فضای داخلی ببخشد.

 

۹

رنگ بندی فانتزی اتاق
رنگ بندی فانتزی اتاق

آن چه که طراحی این اتاق را بیشتر از همه جذاب می کند، فرم توپر و آبنباتی مانند اکسسوری ها و صندلی ها و میز به کار رفته در دکوراسیون اتاق است که با رنگ های شادی که دارند، به فانتزی شدن هر چه بیشتر این اتاق کمک زیادی می کنند.

 

۱۰

دکوراسیون رنگی مدرن به همراه الگوهای راه راه و مثلثی
دکوراسیون رنگی مدرن به همراه الگوهای راه راه و مثلثی

خانه آخر نیز در نوع خود بی نظیر است. استفاده هوشمندانه از الگوها و رنگها در کنار هم، این دکوراسیون مدرن رنگی را بسیار خاص کرده است.
به الگوی راه راه دیوار و طرح فرش توجه کنید که علاوه بر رنگ های زیبای خود، به تنهایی توانسته اند رنگ و طراوت را به این محیط بیاورند.

 

 

منبع : design-milk

 

 

۳ آپارتمان مدرن با دکوراسیون بسیار زیبا با به کار گیری هوشمندانه رنگ قرمز

۳۰ مدل دیوار کاذب به انتخاب طراحان برای سال ۲۰۱۷

معماری مدرن و دیدنی خانه کوچک دوبلکس در مکزیک

طراحی و معماری داخلی سالن آرایشی زنانه در پکن

همچنین ببینید

وسایل تزیینی خانه

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی : یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *