خانه / سبک معماری / ۱۰ نمونه دکوراسیون سفید خانه های مدرن

۱۰ نمونه دکوراسیون سفید خانه های مدرن

دکوراسیون سفید خانه :

آیا می خواهید یک دکوراسیون سفید برای خانه تان داشته باشید که به شما آرامش دهد؟
ابتدا این را در نظر بگیرید که آیا می توانید آن را به خوبی و تمیز نگه داری کنید؟ زیرا محیطی با دکوراسیون سفید به سرعت کثیف می شود و گرد و غبار را بیشتر نشان می دهد.

 دکوراسیون سفید می تواند شما را آرام کند ولی همه دوست ندارند یک اتاق تماما سفید داشته باشند زیرا احساس می کنند که ممکن است زیبا و جذاب نباشد. اما هنگامی که این دکوراسیون درست و اصولی اجرا شود، نتیجه کار دیدنی است، در واقع می تواند حس ظرافت، پیچیدگی، تمیزی و پر از اعتماد به نفس را به شما بدهد. به همین دلیل مهم است که به درستی در دکوراسیون داخلی خانه خود از رنگ سفید استفاده کنید. برای رسیدن به این هدف، ما برای شما چند راهنمایی داریم:

۱-الگو و بافت

دکوراسیون سفید برای خانه : استفاده ار الگو و بافت
دکوراسیون سفید خانه: استفاده ار الگو و بافت

مطمئنا شما نمی خواهید اتاق خود را خسته کننده درست کنید.  بعضی ها فکر می کنند که رنگ سفید خسته کننده است اما در واقع اینطور نیست. این رنگ پر از زندگی است به ویژه زمانی که شما برخی از بافتها و الگوهای دکوراسیون سفید در اتاق را در نظر بگیرید.برای فضای سفید مورد نظر خود فرشی سفید رنگ در نظر بگیرید. سقف داخلی نیز باید کمی طراحی و نور پردازی داشته باشد، اما توجه کنید که باید سادگی حفظ شود. دیوار ها را با خط های تیره تر  و محدودی  طراحی کنید.

۲-اکسسوری تیره

استفاده از مبلمان و اکسسوری با تیرگی بیشتر نسبت به رنگ سفید
استفاده از مبلمان و اکسسوری با تیرگی بیشتر نسبت به رنگ سفید

دکوراسیون داخلی به تنهایی نمی تواند از همه جهت و در همه جزئیاتش سفید رنگ باشد. رنگ های تیره تر را به محیط اضافه کنید تا رنگ سفید را بیشتر نمایش دهنددر غیر این صورت مثل این است که به یک طرح ساده نگاه می کنید. بنابراین به فضای سفید رنگ خانه تان رنگ قهوه ای یا سیاه را تا جایی که به چشم بیاید اضافه کنید. از طریق دکور یا نور پردازی سایه و روشنایی ایجاد کنید تا محیط چشم گیر تر شود .

۳-ترکیب فلزات

نمای زیبای ترکیب فلز و رنگ سفید
نمای زیبای ترکیب فلز و رنگ سفید

مطمئنا تا کنون متوجه شده اید که چگونه رنگ سفید با گلدان هایی از فولاد ضد زنگ، مس، طلا و برنج چگونه خیره کننده می شود. زیبایی فضای خانه با این کار افزایش پیدا می کند و بسیار ظریف و شیک به نظر می رسد. این فلزات را در دکوراسیون خود به کار ببرید، برای دستگیره های کابینت ، میز آشپز خانه نرده پله ها و … هر آنچه  که بتواند فلزی باشد!

۴-استفاده از شیشه و آیینه

کاربرد شیشه و آیینه در دکوراسیون سفید رنگ
کاربرد شیشه و آیینه در دکوراسیون سفید رنگ

شیشه و آیینه در فضای سفید نقشی مشابهی مثل فلزات دارند. استفاده از این دو  می تواند نور را در خانه پخش کند. برای پخش بیشتر نور بعضی از آیینه ها را در جایی قرار دهید که در آن پنجره وجود داشته باشد. می توانید آینه ها را در جاهای دیگر نیز قرار دهید. همچنین می توانید برخی از مجسمه های شیشه ای را اضافه کنید. حتی یک میز شیشه ای می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی سفید رنگ تان را ارتقا دهد.

۵-دیوار ها در دکوراسیون سفید خانه

بافت و طرح دار کردن دیوار ها
بافت و طرح دار کردن دیوار ها

راه های زیادی برای ایجاد یک دیوارطرح و بافت دار وجود دارد . می توانید از برچسب های دیواری، نقاشی های دیواری و یا پنل های سه بعدی نیز استفاده کنید.

۶-دکور دیوار

تزئین روی دیوار
تزئین روی دیوار

نقاشی ، مجسمه های دیواری و …  می تواند دکوراسیون فضای شما را ارتقا دهند.می توانید از تابلو هایی که با قطعات فلزی یا شیشه ای ساخته  استفاده کنید. حتی نقاشی های رنگارنگ می تواند تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون داخلی سفید رنگ شما داشته باشد .

۷-مبلمان و رنگ پارچه

مبلمان در دکوراسیون خانه
مبلمان در دکوراسیون خانه

شما می توانید از مبلمان سفید استفاده کنید . شک نکنید و از یک مبل سفید یا صندلی سفید استفاده کنید.در واقع همه چیز می تواند سفید باشد!حتی بالشتک ها و کوسن ها هم می توانند سفید باشد.اما در نهایت باید یکی از این موارد را با رنگ دیگری ترکیب کنید.

 

۸-گیاهان آپارتمانی

گیاهان آپارتمانی و دکوراسیون خانه
گیاهان آپارتمانی و دکوراسیون خانه

قرار دادن گیاهان در داخل خانه همیشه می تواند ظاهر را تغییر داده و به خانه طراوت بیشتری ببخشد. ختما در دکوراسیون سفید خانه تان از گیاهان استفاده کنید. همیشه به یاد داشته باشید  که گیاهانتان مناسب نور قابل دریافت در فضای خانه تان باشند و اندازه و نوع گیاه را حتما در نظر بگیرید .

۹-اضافه کردن رنگ به دکوراسیون

دکوراسیون سفید و زرد
دکوراسیون سفید و زرد

چه کسی می گوید نمی توان چند رنگ را در یک خانه سفید به کار ببرید؟ شما  می توانید از یک رنگ خاص را به بعضی نواحی خانه تان اضافه کنید. نگران نباشید، فضای سفید شما با این کار هنوز به چشم می آید .

۱۰-چوب

دکوراسیون سفید و چوبی رنگ
دکوراسیون سفید و چوبی رنگ

از چوب در مبلمان یا کفپوش محیط خانه خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که از چوب های رنگ روشن  که محیط را دلبازتر می کند استفاده کنید.

 

آیا باز هم فکر می کنید که دکوراسیون سفید خانه سخت است؟

دکوراسیون سفید خانه

منیع : homedesignlover

 

استفاده هوشمندانه از رنگ قرمز در دکوراسبون داخلی این سه خانه مدرن

اقامت گاه بازسازی شده در چین با کف و دیواری متفاوت

۱۰ نمونه از بهترین دکوراسیون های داخلی با رنگ های شاد

۳ آپارتمان مدرن با دکوراسیونی بسیار زیبا تنها در ۴۰ متر مربع

 

همچنین ببینید

وسایل تزیینی خانه

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی : یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *