خانه / طراحی / معماری داخلی / مسکونی / آشپزخانه / انواع پارکت و کفپوش لوکس سال ۲۰۱۷ : پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین گزینه کف پوش برای دکوراسیون داخلی خانه تان

انواع پارکت و کفپوش لوکس سال ۲۰۱۷ : پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین گزینه کف پوش برای دکوراسیون داخلی خانه تان

انواع پارکت و کفپوش

در این مقاله به  شرح  و معرفی کف پوش های زیبا، لوکس و دیدنی سال ۲۰۱۷ می پردازیم. در حال حاضر مدل های بسیار متنوعی از کفپوش در بازار وجود دارد، بعضی ها بسیار قدیمی و بعضی نیز گزینه های تازه ای برای استفاده محسوب می شوند.
در ادامه محبوب ترین و بهترین گزینه های یک کف پوش را معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.

 

 

انواع پارکت و کفپوش ترند در سال ۲۰۱۷

کف پوش طرح چوب در اتاق نشیمن
کف پوش طرح چوب در اتاق نشیمن

 

چیزی که یک کفپوش چوبی را همیشه جذاب می کند دوام، زیبایی و کاربردی بودن آن است. این کف پوش های طرح چوب زیبایی یک چوب واقعی با قیمتی مناسب تر به شما می دهد.

 

 

کف پوش ببرای آشپزخانه
کف پوش برای آشپزخانه

استفاده از کفپوش های چوبی تا قبل از این در آشپزخانه و حمام گزینه وحشتناک و نامناسبی به نظر می رسید. کفپوش ها در این نواحی بسیار مرطوب آسیب جدی می بینند. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما کفپوش های چوبی اصلاح شده است. این کفپوش ها کمترین آسیب را در این محیط های خاص متحمل می شوند.

 

 

کف پوش مدرن و تلفیقی
کف پوش مدرن و تلفیقی

یکی از جدیدترین  و محبوب ترین ترندهای سال ۲۰۱۷، کفپوش های تلفیقی چوب و کاشی سرامیک است. طراحان دکوراسیون داخلی از این ترکیب برای ایجاد الگوهایی زیبا در سرویس بهداشتی ها و ورودی های خانه استفاده می کنند. جسارت خود را به کار ببرید و از این ترند خاص برای جلوه دهی بیشتر خانه خود استفاده کنید.

 

 

کف پوش سرویس بهداشتی و حمام
کف پوش سرویس بهداشتی و حمام

آیا شما هم نمی توانید از این گزینه وسوسه انگییز چشم پوشی کنید؟
کفپوش چوبی در حمام گزینه مناسبی نیست ولی می توان از کفپوش های اصلاح  شده و مهندسی شده برای این فضا استفاده کرد. اگر از تم سرد و بی روح فضای حمام خود ناراضی هستید این گزینه راه حل مناسبی برا شما خواهد بود و فضایی دلپذیر را برای تان ایجاد می کند.

 

 

کفپوش آجری
کفپوش آجری

به دنبال نمایی ایتالیایی و غیر شهری هستید؟ کفپوش های آجری گزینه ای جالب است که به یقین می توان  گفت که بیشتر از ۱۰۰ سال است که هنوز بین طراحان محبوبیت خود را حفظ کرده است. شاید شما هم موافق استفاده از آن در فضای داخلی خانه نباشید، اما این کفپوش ها گزینه ای مناسب برای ایجاد تمی مدیترانه ای در حیاط خلوت شما هستند.

 

 

کفپوش آجری
کفپوش آجری

نمونه ای دیگر از کفپوش های آجری را در این عکس مشاهده می کنید. در این کفپوش ها از آجرهایی خاص، که به نسبت آجرهای دیواری نازک تر هستند، استفاده می شود. استفاده از این نوع کفپوش ها شاید زیاد همه پسند نباشد ولی مطمئنا برای ورودی خانه طرح جالبی است.

 

 

کفپوش سرامیکی
کفپوش سرامیکی

الگوی v شکل را در چند سال گذشته در همه جا دیده ایم! از رویه کوسن گرفته تا الگوهای روی پارچه و … . اما وقتی نوبت به کفپوش های کاشی  می رسد،پیاده سازی این طرح قدیمی به طرز شگفت آوری جادویی عمل می کند. الگوی v شکل و یا به اصطلاح Chevron برای یک آشپزخانه مدرن گزینه ی وسوسه انگیزی است.

 

 

کفپوش سرامیکی حمام
کفپوش سرامیکی حمام

می توانید از الگوی جذاب chevron در سرامیک های کف حمام خود نیز استفاده کنید. این کار گزینه ای عالی برای پر نشان دادن حمام های بزرگ است و در عین حال آن را مدرن تر نیز نشان می دهد.

 

 

کفپوش هایterrazzo
کفپوش هایterrazzo

اگر تا الان نام کفپوش هایterrazzo به گوشتان نخورده، در ادامه می توانید در مورد آن بیشتر بدانید! قدمت این سبک کفپوش موزاییک سیمانی مرمر نما به دوران رنسانس می رسد و توسط ونیزی ها برای کلیساها و دیگر مکان های مذهبی اختراع شد. این کفپوش ها از سنگ های گرانیت و سنگ مرمر ساخته می شوند که در داخل رزین و یا  بتن کار گذاشته می شوند. پس از اتمام کار، شما سطحی صاف و مقاوم به مانند یک موزاییک دارید.

 

 

کفپوش مرمری
کفپوش مرمری

موزاییک های مرمری قطعا منحصر به فرد و مسلما بسیار گران نیز هستند. آن ها در واقع از گرانیت نیز گران تر اند، اما در عوض بسیار با دوام اند. اگر در حال بازسازی و یا تزئین یک فضای کوچک هستید، این نوع کفپوش ها گزینه ای مناسب و خاص برای شما خواهند بود. این نوع کفپوش بسیار مداوم است و بعد از سالیان متوالی نیز همانند روز اول زیبایی  و برق و جلای خود را دارند. در نهایت می توان گفت این کفپوش ها را نه به عنوان هزینه مازاد، بلکه به عنوان سرمایه گذاری در نظر بگیرید.

 

منبع : designshuffle 

 

بلندگوی دیواری F1  ،رویای عاشقان موسیقی 

۱۰ دلیل برای اینکه چرا طراحی فضای باز و محوطه خانه اهمیت دارد

 

 

همچنین ببینید

وسایل تزیینی خانه

با این وسایل تزیینی خانه ، ترند مسی سال ۲۰۱۷ را به خانه تان بیاورید

وسایل تزیینی خانه مسی : یکی از ترندهای سال ۲۰۱۷ در دکوراسیون داخلی ، استفاده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *